حضور امام جمعه اندیشه در شرکت عمران در هفته دولت

۵ شهریور ۱۳۹۶

امام جمعه محترم شهر اندیشه حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید علی مروج به مناسبت گرامی داشت هفته دولت با حضور در شرکت عمران شهر اندیشه با مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر آئینی و هیئت مدیره شرکت و کارمندان دیدار و گفتگو نمودند.

در این نشست، بعد از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و گزارش مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهر اندیشه، جناب آقای دکتر آیینی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه، با ارائه گزارشی از فعالیت های گسترده شرکت عمران، هفته دولت را گرامی داشت.

امام جمعه اندیشه نیز در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر و تقدیر و تشکر از عزیزان دولت مرد به ویژه مسئولین شرکت عمران که شهری آباد و زیبا را بنا کرده اند؛

شهیدان رجایی و باهنر را الگوی ساده زیستی و خدمت رسانی دانستند و روایاتی در بیان عظمت خدمت رسانی به مردم و مومنین بیان کردند.

ایشان با توجه به روایات و فرهنگ دینی، مردم را عیال خداوند دانستند که در خدمت رسانی به آنها قید و شرط وجود ندارد و همه مسئولین در هر رده ای موظف به تلاش برای رفع حوائج آنها هستند.

همچنین ثواب این مجاهدت در راه خدمت به مردم، ثواب مجاهدان راه خدا است و این حرکت مانند سعی بین صفا و مروه است.
ایشان حاصل این نگاه را، نگاه معنوی و انقلابی به کار و تلاش مخلصانه برای مردم دانستند که نگاه رفع تکلیفی و اداری و ساعتی در آن جایی ندارد.

ایشان کار در نظام اسلامی ایران را که منصوب به اهل بیت علیهم السلام و حاصل خون صدها هزار شهید است را مایه مباهات دانستند و با تذکر و سفارش مسئولین نظام به پاکدستی و تلاش برای خدمت، از خدمات مدیر کل محترم شرکت عمران اندیشه تقدیر کردند و بیان کردند در جهت مشخص شدن رقبات مسجد سلمان که در آینده مصلی نماز جمعه شهر اندیشه خواهد بود و همچنین ساخت دفتر امام جمعه در کنار آن تسریع شود.

34 (2) 34 (6) 34 (19) 34 (26) 34 (34) 34 (50)

Google+Yahoo MailWhatsAppLineOutlook.comاشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه شما

اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِب الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.