دیدار امام جمعه محترم اندیشه با دکتر ناجی فرماندار شهرستان شهریار به مناسبت هفته دولت

یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶

امام جمعه محترم شهر اندیشه حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید علی مروج به مناسبت گرامی داشت هفته دولت با حضور در فرمانداری شهرستان شهریار با جناب آقای دکتر ناجی  فرماندار محترم دیدار و گفتگو نمودند.

فرماندار محترم شهریار ضمن گرامی داشت هفته دولت با تقدیر از فعالیت های دفتر و ستاد اقامه نماز جمعه شهر اندیشه، امام جمعه اندیشه و مجموعه ایشان را بسیار فعال دانستند که فراتر و سریع تر از همه شهرهای شهرستان در حرکت است.

ایشان ضمن تقدیر از فعالیت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهر اندیشه در هماهنگ کردن و فعال کردن و تحرک بخشیدن به دستگاه‌های مسئول در برخورد با منکرات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی؛ این شیوه کار را بهترین مدل برای برخورد با منکرات دانستند و بر اصل هماهنگی در کارها و به رسمیت شناختن جایگاه‌ها و فعالیت در چارچوب قانون تأکید کردند.

امام جمعه اندیشه نیز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات و خدمات دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر؛ هدف همه مسئولین را در نظام مقدس جمهوری اسلامی، اقامه ارزشهای الهی دانستند و تصریح کردند: در مسیر خدمت به مردم، اختلاف سلیقه امری طبیعی است اما چون هدف یکی و آن عزت و اعتلای اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، نباید به این امور توجه کرد و نباید اختلالی در خدمت به مردم ایجاد شود.

ایشان با اشاره به برگزاری جلسات ماهیانه مسئولین شهر اندیشه جهت هماهنگی برنامه‌های فرهنگی شهر و تشکیل قرارگاه فرهنگی، این جلسات را عامل هم افزایی و هماهنگی هر چه بیشتر مسئولان شهر دانستند که از موازی کاری جلوگیری می‌کند و برنامه های فاخر شهری را ترتیب میدهد.

حجت الاسلام و المسلمین مروج تصریح کردند سیاست قطعی من تنش زدایی از منطقه جهت خدمت هر چه بیشتر به مردم است و ارتباطات گسترده با مسئولین شهری و شهرستانی در همین راستا است.

ایشان با توجه به جمعیت بالای شهر اندیشه، تبدیل این شهر را به یک بخش و ایجاد بخشداری در آن را مفید دانستند و با توجه به مشکلات مختلف مردم اندیشه تقاضا کردند فرماندار محترم توجه ویژه‌ای به رفع این مشکلات داشته باشند.در ادامه گزارشی از فعالیت های دفتر و ستاد اقامه نماز جمعه شهر اندیشه ارائه شد.

34 (8) 34 (11) 34 (12) 34 (13) 34 (14) 34 (15) 34 (16) 34 (20) 34 (29) 34 (33) 34 (37) 34 (38) 34 (40) 34 (44) 34 (47)

Google+Yahoo MailWhatsAppLineOutlook.comاشتراک گذاری

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه شما

اِلهى عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفآءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطآءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجآءُ وَ ضاقَتِ الاَْرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ وَ اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَ الرَّخآءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّد وَ الِ مُحَمَّد اُولِى الاَْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَ انْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِب الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّد وَ الِهِ الطّاهِرینَ.